10 способів змусити чоловіка марити тільки вами
Життєві поради

10 способів змусити чоловіка марити тільки вами

Мабуть, кожна жінка мріє підкорити чоловіка, але далеко не всяка знає, як це зробити. Зварити приворотне зілля? Позбутися від усіх суперниць? Зробити сотню пластичних операцій? Хтозна, любов – штука загадкова, і завоювати її часом допомагають дивні вчинки. Тим не менш, є загальні рекомендації, які можна дати дівчатам, які бажають підкорити чоловіче серце.

1. Будьте красивою

Що не кажи, а чоловік звертає увагу спочатку на зовнішні дані дівчини, і тільки потім на її внутрішній світ. Якщо хочете привернути увагу представника сильної статі, стежте за собою. Відвідуйте салони краси, робіть укладку вранці, не забувайте наносити макіяж. Ви повинні забути слова «і так зійде»: жінка зобов’язана бути бездоганною, незалежно від того, бачать її мільйони або лише одна людина.

2. Відрізняйтеся від інших

Краса – це, звичайно, добре, але не варто забувати, що симпатичних жінок дуже багато. Для того, щоб чоловік вибрав саме вас, ви повинні відрізнятися від інших. Це не означає, що потрібно негайно бігти в перукарню і перефарбовувати волосся в зелений колір: досить придумати пару оригінальних жестів.

3. Слідкуйте за своєю ходою

Можливо, ви думаєте, що хода – справа другорядна: карколомні туфлі на високих підборах привернуть увагу чоловіків самі по собі. Це, звичайно, так, але не зовсім. Представники сильної статі помітять ваші стрункі ніжки, ваше бажання сподобатися, але не побачать в вас легкості. Пам’ятайте, жінка, яка вміє красиво ходити в тапочках виглядає краще, ніж незграбна дама в туфлях.

4. Усміхайтеся

Чоловіки люблять, коли на обличчі дівчини сяє усмішка. Це можна легко пояснити: з привітною людиною приємно спілкуватися. Не дарма доброзичливих людей нерідко порівнюють із сонцем: вони дарують світло і тепло, як і древнє світило.

5. Будьте доглянутою

Ніколи не дозволяйте собі з’явитися перед чоловіком в запраному халаті і зі скуйовдженим волоссям. Є у вас настрій вбиратися чи ні, не натягуйте розтягнутий светр і джинси. Поважайте оточуючих, зрозумійте, що їм неприємно бачити неохайну людину. Від того, що ви витратите зайвих тридцять хвилин на збори, ваш поганий настрій не погіршиться, а, можливо, навіть стане кращим.

6. Не будьте агресивною

Чоловіки бояться жінок, які виявляють зайву активність. Їм не до вподоби бути здобиччю, адже вони звикли вважати себе мисливцями. Не позбавляйте себе задоволення спостерігати, як ваш обранець намагається завоювати вас.

7. Не будьте всезнайкою

Жінка, яка знає про все на світі і демонструє це при кожній нагоді, не сприймається чоловіками, як потенційна супутниця. Вони можуть поважати її, але навряд чи вирішуватися почати будувати з нею стосунки. Навіщо? Вона самостійна, до того ж знає більше, ніж вони самі. Зрозумійте, що представникам сильної статі важко змиритися з тим, що вони гірше дами в справах «чоловічих» (до «жіночих» справах відноситься догляд за дитиною і підтримання затишку в домі).

8. Не робіть вигляд, що ви не маєте потреби в чоловіках

Неприступність може бути привабливою, але далеко не завжди. Одна справа, коли жінка показує чоловікові, що її непросто завоювати, інша – коли вона демонструє свою байдужість до нього. У другому випадку людина, швидше за все, припинить штурм і вважатиме за краще відступити. Не відпускайте її.

9. Вмійте бути ласкавою

Яким би не був ваш образ, вмійте скидати маску, перебуваючи наодинці з чоловіком. Йому потрібна м’яка жінка, яка вміє вислухати і зрозуміти, а не холодна, нехай і прекрасна Снігова Королева. Жінка-вамп рідко буває щасливою в особистому житті: вона приваблює чоловіків, але пристрасть їх триває недовго.

10. Цінуйте себе

Ніколи не вішайтесь на шию чоловікам, не біжіть до першого зустрічного. Як би ви не любили людину, дайте їй зрозуміти, що ви – не собачка, і, якщо він не буде приділяти вам належної уваги, просто підете до іншого. Повірте, жінці, яка цінує себе, завжди знайдеться, до кого піти.

За матеріалами