Окрім рідного знака Зодіаку, на вас впливає ще й Асцендент! І це дуже цікаво!
Психологія

Окрім рідного знака Зодіаку, на вас впливає ще й Асцендент! І це дуже цікаво!

Завжди вважали себе типовим Стрільцем або, скажімо, Левом? Тоді у нас для вас є новина!

Виявляється, на характер людини можуть визначати цілих два знака Зодіаку: той, під яким ви народилися, і Висхідний знак – Асцендент! Як його обчислити і як він здатний вплинути на ваше життя?

Що таке Асцендент?

Чому цей Лев такий скромний і не любить галасливі компанії? Все просто! У нього Асцендент в Козерозі. А Риби, які базікають без угаву, явно мають Висхідний знак в Близнюках.

Асцендент (або Висхідний знак) часто є маскою, яку ми одягаємо. Він також показує, як ми справляємося з повсякденними проблемами.

Саме прояви Асцендента ми помічаємо в новому знайомому в першу чергу! Адже він визначає першу, природну реакцію людини на нових людей і ситуації.

Ось що про це пише Вікіпедія:

Висхідний знак або Асцендент (Asc) – це зодіакальний знак, який піднімається на східному горизонті під час якоїсь події (наприклад, народження – прим. ред.). Астрологи вважають, що він визначає пробудження свідомості людини, подібно до того, як поява Сонця на сході означає світанок нового дня…

Оскільки Асцендент часу народження специфічний для кожної людини, він визначає індивідуальне середовище і виховання, а також обставини дитинства. Астрологи також вважають, що він сильно впливає на фізичний вигляд людини і загальний стан здоров’я.

В загальному, знати свій Висхідний знак дуже корисно, оскільки він багато що пояснює.

Як розрахувати свій Асцендент?

Хочете дізнатися свій Висхідний знак? Використовуйте цю таблицю. Зверніть увагу, що правильно визначити Асцендент можна, тільки знаючи час народження!

Знайшли свій Асцендент в таблиці? Тоді швидше читайте свою характеристику!

Асцендент-Овен

Ці люди емоційні, динамічні, напористі і конкурентоспроможні. Вони схильні спочатку діяти, а потім думати.

Асцендент-Телець

Ці люди ставлять комфорт вище екстравагантності і вважають за краще якість кількості. Їм подобається витрачати час на важливі речі (в тому числі, і на стосунки).

Асцендент-Близнюки

Висхідний знак в Близнюках – це, перш за все, спілкування. У житті вас цікавлять занадто багато речей, тому ніколи не вистачає годин у добі!

Асцендент-Рак

Люди з Асцендентом в Раці неймовірно дбайливі, тому ви прагнете до спокійного сімейного життя. Ваш талант: уміння давати корисні поради.

Асцендент-Лев

У вас відкрите серце! Ви готові щедро ділитися своїм часом, грошима, емоціями.

Асцендент-Діва

Ви організовані, допитливі і дуже розумні. Ви точно знаєте, чого хочете досягти в житті. Ви надзвичайно привабливі для тварин і тих, хто хворий.

Асцендент-Терези

Ви по-справжньому насолоджуєтеся усіма цими штучками: поїздками в салон краси, новими нарядами і можливістю витрачати гроші свого партнера.

Асцендент-Скорпіон

Ви любите вести глибокі і змістовні розмови, оскільки Висхідний Скорпіон прагне дізнатися всі секрети співрозмовника. Ви не зупинитеся, поки не зробите цього!

Асцендент-Стрілець

Ви життєрадісні і обожнюєте пригоди. Оскільки Стрілець вважається щасливим знаком Зодіаку, такий Асцендент є одним з кращих.

Асцендент-Козеріг

Життя для вас – велика подорож, де сам шлях так само важливий, як і місце призначення. Люди з Висхідним Козерогом зазвичай добре виглядають в старості, оскільки, як правило, відрізняються міцним здоров’ям.

Асцендент-Водолій

Ви отримали від Висхідного Водолія ексцентричність поведінки і вишукану зовнішність. У вас швидкий розум, який випереджає свій час.

Асцендент-Риби

Ви мрійливі і здатні поринути в чужі переживання. Іноді ви можете зцілювати душі людей лише своєю присутністю.

Увага: наведена вище таблиця не дає повної інформації. Для отримання більш детальної характеристики необхідно складання індивідуального гороскопу. Проте, деякі висновки для себе ви вже зробили, чи не так?

За матеріалами