Ось вона, найрозумніша жінка по знаку Зодіаку! Чесно, я навіть не здивована
Психологія

Ось вона, найрозумніша жінка по знаку Зодіаку! Чесно, я навіть не здивована

Ходять чутки, що чоловіки ні в яку не хочуть заводити стосунки з розумними жінками. Але ми то знаємо, що smart is the new sexy! Як би там не було, і неозброєним оком помітно, що протилежна стать тягнеться до жінок мудрих.

А які з представниць прекрасної статі найрозумніші? Астрологи стверджують, що ці три знака Зодіаку володіють природним розумом, якому позаздрить будь-який компетентний чоловік.

3-е місце – Козеріг

З раннього дитинства дівчатка-Козероги відрізняються особливою зібраністю, вони досить спокійні і розважливі. Козероги дуже уважні і серйозні, щоб відволікатися на дитячі пустощі. Коли дівчинка-Козеріг дорослішає, вона оточує себе тільки потрібними людьми, в її вузьке коло спілкування простому смертному не потрапити.

Зате такі жінки чудово знаходять спільну мову з представниками сильної статі. Можливо, тому що говорять з чоловіками на одній мові. Природа обдарувала Козерогів особливим завзяттям, тому вони з легкістю можуть вивести з себе представника будь-якого знака Зодіаку, при цьому не провокуючи конфлікти і скандали.

Успіхів на професійній ниві домагаються в досить солідному віці, проте це не заважає представницям знака бути одними з найрозумніших жінок.

2-е місце – Скорпіон

Жінка-Скорпіон – це чоловік у спідниці. Так-так, її жіночність так і віддає чоловічим характером. Життя таких жінок досить просте, вони володіють незвичайною інтуїцією, що допомагає бачити всіх без розбору наскрізь.

Для Скорпіона розпізнати шахрая – справа нікчемна, так що маніпуляторам і недоброзичливцям не минути лиха. До речі, у жінок-Скорпіонів досить мстивий характер, так що краще зайвий раз не виводити їх з душевної рівноваги.

1-е місце – Овен

Ось він, найрозумніший знак серед жінок! Жінка-Овен з дитинства відрізняється палкою проникливістю. Ще з малих років завойовує абсолютну довіру місцевої дітвори, і цей статус лідера гордо несе по життю.Чоловіків, до слова, це часто б’є по самолюбству, але що поробиш. Овна це взагалі не цікавить!

Ці панянки до біса витривалі і заповзятливі, з легкістю візьмуться за будь-яку роботу, нехай навіть якщо вона відверто чоловіча. Вражаюче, але є у представниць цього знака Зодіаку пробоїна в броні – вони нестерпно наївні, хоч і намагаються всіма силами не видаватися такими.

Жінки-Овни переконані, що якщо вони не будуть сильними, то з легкістю зламаються під натиском громадської думки. А такого вони вже точно не можуть собі дозволити!

А ви погоджуєтесь із нашим рейтингом?

За матеріалами