Чи існують вроки і як від них захиститися. Поради, які працюють!
Цікаво знати

Чи існують вроки і як від них захиститися. Поради, які працюють!

Іван Павлович Неумивакін – доктор медичних наук, автор наукових робіт та популярних книг на теми лікування і оздоровлення людини. Він також дотримувався різних ненаукових положень, був прихильником езотеричного напрямку – еніології.

Наприклад, він вважав, що такі поняття як пристріт, вроки і порча – це цілком реальні процеси. У своїй книзі «Біоенергетична сутність людини. Міфи і реальність» доктор Неумивакін писав, що найчастіше пристріт і порчу наводять заздрісні жінки, що знаходяться в стані гніву, ревнощів, злості. Бачачи, що в іншої людини відбулося щось хороше в житті (покупка машини, весілля, народження дитини…), вони починають відчувати весь спектр негативних емоцій, неусвідомлено направляючи його в сторону іншої людини. Цей потік негативу буквально пробиває біополе жертви, створюючи в ній невидиму діру.

Пристріт – це прямий енергетичний пробій, свого роду діра в енергетичній оболонці, через яку і йде витік енергії, що негативно позначається на загальному енергетичному рівні, знижуючи захисні можливості, послаблюючи імунну систему, – Іван Неумивакін.

Також доктор говорив про те, що деякі люди піддаються програмуванню ззовні, тобто вбирають в себе слова інших людей і несвідомо починають діяти відповідно до них.

Тоді людина ніби діє не по своїй волі і робить те, чого сама і не хотіла.

У цьому випадку Неумивакін радить прислухатися до своїх бажань і діяти у відповідності зі своїми почуттями.

На жаль, в житті трапляються і прокльони – це сказані в серцях негативні слова, які псують іншій людині життя. Часто такі слова говорять, як не дивно, батьки і бабусі з дідусями, які сварять своїх чад і бездумно посилають їм фрази, на кшталт: «Так тебе, таку, ніхто заміж не візьме!», «Так ніхто з тобою дружити не буде!» , «Кому ти потрібен?», «А бодай у тебе…». Слова, сказані зі злістю, стають програмами, які залишаються з дитиною назавжди.

Щоб цього не допускати, потрібно стежити за тим, що ви говорите, навіть якщо ви злитеся, а потім миріться.

Як захист від різного роду пристріту і порчі Неумивакін пропонує кілька простих способів захисту від вроків і енергетичних «пробоїв»:

  • при зустрічі з людиною, яка вам неприємна, говоріть подумки, дивлячись в ліве око: «Все, що ви (ти) сказали або подумали, нехай буде так по волі Бога (3 рази). Амінь»;
  • як би надіти на себе ковпак зі скла, поліетиленової плівки, стіни падаючої води і т.п.;
  • вимовляйте: «Цур мене». У всіх випадках бажайте собі хорошого, доброго здоров’я;
  • англійську шпильку носити з внутрішньої сторони одягу, вістрям донизу;
  • схрестити руки або ноги, середній палець покласти на вказівний, нарешті, зробити «дулю» (комбінацію з трьох пальців);
  • одним із заходів очищення квартири від негативної енергії є церковні свічки, бо вогонь володіє потужним енергетичним впливом. Двері, вікна, кватирки повинні бути закритими. Запаленою свічкою, починаючи з приміщень від вхідних дверей, за годинниковою стрілкою спокійними рухами робити хресне знамення у всіх кутах. Чистку проводити до тих пір, поки свічка не перестане тріщати або коптити, особливо це відбувається в місцях скупчення негативної енергії – в кутах. При цьому читати «Отче наш».

Але найголовніше правило захисту від пристріту, про який пише Неумивакін, це – добрий настрій.

Подібне притягує подібне, говорив Іван Павлович. Тому, щоб до вас не притягалася різна нечисть, він рекомендує самим не злитися, випромінювати добро і любов. І тоді, за законами Всесвіту, нічого поганого з вами не трапиться.

За матеріалами