10 повідомлень, які чоловіки не хочуть отримувати (так що не пиши їх)
Життєві поради

10 повідомлень, які чоловіки не хочуть отримувати (так що не пиши їх)

З одного боку, коли ти з кимось знайомишся або зустрічаєшся, потрібно бути собою. А з іншого, потрібно бути обережною і не перестаратися, щоб не форсувати відносини. Є деякі фрази, слова і вирази, які чоловіки не завжди можуть правильно сприйняти та зачасту мають негативне ставлення. Ось чого саме варто уникати в переписках:

1. «Я вже уявляю, які у нас вийдуть діти»

Уникай взагалі будь-яких розмов і натяків на майбутнє, якщо ви зустрічаєтеся зовсім недовго. Інакше він вирішить, що ти відчайдушна і просто вже хочеш заміж і дітей, а не цікавишся саме їм.

2. Набір емодзі

Емодзі – це прикольно, але краще використовувати слова. Чоловік не хоче сидіти і розбиратися, що ти хотіла сказати цими смайликами. Він не буде сприймати тебе серйозно.

3. «Мої батьки хочуть з тобою познайомитися»

Якщо ви недовго зустрічаєтеся, така фраза може налякати. Це означає, що ти розповідала батькам про нього і вони вирішили, що у вас все серйозно. Краще обережно перевір, як твій чоловік ставиться до самої думки познайомитися з ними: наприклад, скажи, що вони скоро планують приїхати до тебе в гості і т.д. Не будь занадто нав’язливою, адже серйозні кроки у відносинах мають бути взаємними.

4. «Де ти був?»

Це питання звучить конфліктно, немов ти його змушуєш звітувати. Якщо тобі справді просто цікаво, де він був і чому тобі не писав, то просто поцікався, як пройшов його день. Завжди можна почати розмову з приємних моментів і не тиснути на свого партнера.

5. «Нам потрібно поговорити»

Після такого повідомлення він відразу буде думати про якусь проблему і це зіпсує його день. До того ж, якщо тобі справді потрібно поговорити з ним про щось серйозне, краще залиш це на особисту зустріч. Ти б напевно теж не хотіла б отримати таке повідомлення.

6. Дуже довгі повідомлення

Може ти хочеш розповісти йому те, що сталося з тобою на роботі або ще щось, але краще не пиши довгі повідомлення. Як мінімум для початку дізнайся, як у нього справи і потім вже розповідай своє.

7. «Ок»

Зазвичай жінки зляться, коли чоловіки відповідають односкладово. Але ти можливо теж так робиш, коли злишся на нього. Але краще прямо написати, чому ти розсерджена, тому що чоловіки часто не розуміють натяків і логіки жіночої образи.

8. «Що ти хотів написати?»

У всіх так було: коли ти бачиш, що він «друкує», а потім повідомлення так і не приходить або приходить щось дуже коротке. Ти думаєш, що він передумав щось писати і починати випитувати його. Не варто. Це не означає, що там було щось серйозне і важливе. Швидше за все навпаки.

9. «Гей??!»

Може ти написала йому, а він не відповідає. Так, це дратує, особливо коли ти задала йому питання. Але шанси, що він відповість, зменшуються, якщо ти будеш випитувати його далі.

10. «Хто ця дівчина в твоєму Інстаграмі?»

Не варто питати про кожну дівчину, яка коментує його фото. Так він вирішить, що ти стежиш за ним всюди. Якщо ти помічаєш дійсно його флірт в коментарях до когось, і так постійно, просто поділися своїми почуттями з цього приводу.

Джерело