Не потрібно йти проти природи… Яйцеклітина не біжить за сперматозоїдом
Мотивація

Не потрібно йти проти природи… Яйцеклітина не біжить за сперматозоїдом

Якщо ви будете дбайливо ставитися до себе, то так само до вас буде ставитися і ваш чоловік. Якщо він, звичайно, ваш чоловік…

Не потрібно йти проти природи, не починайте бігати за чоловіком і ще активніше його наздоганяти, коли він вже намагається від вас втекти. Не намагайтеся «доскочити» до рівня чоловіка, який вам чомусь здається дуже високим для вас.

Встановіть для себе власний рівень стандарту і спочатку почніть відповідати йому самі, а потім вже і чоловіка такого рівня зустрінете. Тоді нікому нікого не треба буде наздоганяти, а ви просто будете на одному рівні, і це круто, я вважаю.

Вам потрібно завжди перебувати в тому стані, щоб відчувати себе гідними найкращого для вас чоловіка. При цьому не треба думати, що заміжжя – це головна мета і «проект» всього вашого життя і тому потрібно поспішати успішно його «здати». Безумовно, до вибору майбутнього чоловіка треба підходити серйозно і відповідально, але при цьому все ж трохи легкості і спонтанності не завадить.

Головне пам’ятати, що якщо ви будете дійсно готові, то ваша доленосна зустріч обов’язково відбудеться. Тому краще працюйте над собою і над тим, щоб краще себе розуміти і стати собі справжнім другом. Намагайтеся почути свою душу і її бажання, стати щасливою і фінансово незалежною, а значить і професійно самореалізованою особистістю, адже ви ж хочете бачити поруч із собою таку ж успішну людину, як і ви, вірно?

Не шукайте рятівника в особі свого партнера, нехай він не буде вашим «спонсором», «батьком», або «милицею по життю», на яку ви постійно спираєтесь.

Найміцніші стосунки – це ті, коли ви з партнером, по суті, і не потребуєте одне в одному, адже цілком можете задовольнити і «закрити» свої потреби самостійно, але ви все одно хочете бути разом як пара.

Як двоє повноцінних, реалізованих і вже дорослих особистостей, яким цікаво разом, а не як рятівникам від чогось один одного. Ось, що важливо. Тому не бігайте і не догоджайте у всьому чоловікові, тільки б він вас не покинув, адже «тоді я просто пропаду і разом з ним з мого життя піде і весь сенс…»

Так бути не повинно, адже ставши в позицію залежної від партнера людини, ви тим самим ще більше будете його відштовхувати від себе. Від вас просто захочеться втекти, навіть може з’явитися почуття жалості і відрази до вас, як до слабшої і навіть певною мірою «немічної» і залежної людини. Тоді ваш партнер може перетворитися в агресора. Адже ви стали в позицію жертви. Це дуже небезпечна позиція.

А ось, коли ви рівноправні партнери – ось тільки в такому випадку, ваші стосунки і почуття можуть бути щирими і взаємними. При цьому не треба поєднувати в собі горезвісний материнський інстинкт разом з ніби мазохістським, коли ви роками терпите негідну поведінку партнера і при цьому ще й так щиро вірите і сподіваєтеся на те, що ось він уже зовсім скоро обов’язково зміниться і стане «золотим».

Якщо ви хочете трохи побути його мамою, тобто повчити його, як потрібно поступати, а як ні, повиховувати його ще трохи і перевиховати в кінці кінців, але це так не спрацює, адже доросла людина може змінитися тільки тоді, коли сама щиро цього захоче, ось і все. Тому краще зосередитися саме на собі.

Якщо ви станете дбайливо ставитися до себе, то так само до вас буде ставитися і ваш чоловік. Звичайно, за умови, якщо це дійсно саме ваш чоловік. Адже якщо ні, то він просто «відвалиться», але це теж не страшно, тому що потім на його місце і на вже щасливу і люблячу себе «нову» до вас прийде дійсно чудовий і відповідний саме вам чоловік. Ось побачите.

Автор: Вікторія Кірста