Як зрозуміти, що потрібно розлучатися? Всього 1 причина!
Мотивація

Як зрозуміти, що потрібно розлучатися? Всього 1 причина!

Деякі жінки прощають своїм чоловікам все, тягнуть на собі ледарів і п’яниць роками, інші ж розлучаються, що називається, «на випередження». Чому?

Одна знайома дала чоловікові від воріт поворот після того, як той позичив гроші своєму другу (не вміє контролювати свій фінансовий потік), а інша прийняла рішення розлучитися після невинного тридцятисекундного спілкування чоловіка з робітницею Макдональдса (перші симптоми, які видають ходку наліво).

Навіщо втрачати час з людиною, яка не відповідає твоїм вимогам? Треба шукати іншу.

Коли чуєш про такі надумані причини для розставання, здається, що це лише привід, а істина десь глибше, на підсвідомому рівні. Люди розуміють, що спільне життя неможливе і озвучують першу-ліпшу «відмазку».

Але ж буває і так, що люди живуть в шлюбі 15-20 років, всі один про одного знають, звикли і притерлися. А потім несподівано для всіх приймається рішення про розлучення.

Що це? Бажання нового життя?

А може йти від людини – це не зрада, а крок до свободи, як для себе, так і для парнерап. І чим швидше ми це зробимо, тим буде краще для кожного? У житті все так складно і неоднозначно…

Одного разу у оратора і письменниці Ірини Хакамади запитали: «Як зрозуміти, що прийшла пора йти від чоловіка?»

Ірина була одружена 4 рази, за її словами, кожен новий шлюб був кращим за попередній. Можливо, це питання везіння, а може, вона навчилася розуміти себе або безпомилково визначати, хто підходить їй в даний момент часу.

Погодьтеся, в 20 років і в 50, у жінки потреби і пріоритети різні.

Ірина Хакамада сказала так:

«Йти треба не тоді, коли ви скандалите і сваритесь, а коли починають дратувати дрібниці. Як людина одягається, як дивиться, як їсть, як нахиляє голову. Якщо роздратування зародилося, то цей процес незворотний. Краще не стане».