Який у вас розмір ноги, такий і характер. Про мій – 100 правди!
Психологія

Який у вас розмір ноги, такий і характер. Про мій – 100 правди!

Відомо, що у людей з однаковим розміром ноги буває зазвичай багато спільного. Це стосується як характеру, так і світосприйняття… Так що про вас може розповісти ваш розмір ноги?

Розмір 35 і менше

Люди, чий розмір ноги не перевищує 35-й, зазвичай дуже добродушні. Вони люблять природу, тварин, людей. Але головною їх перевагою, мабуть, є той факт, що вони живуть в своє задоволення, а не намагаються справити враження.

36

Ті, хто носить взуття 36-го розміру, зазвичай відрізняються ввічливістю. Вони дуже люб’язні, легко заводять друзів і надовго залишаються в серцях тих, з ким їм довелося завести знайомство. Цих людей однозначно можна назвати легко пристосовуваними, щедрими і милими людьми.

37

Цей розмір взуття зазвичай свідчить про те, що натура ви дуже захоплена. За що б ви не взялися, ви в усе вкладаєте душу. До того ж ви мудрі, розумні і досить сміливі. Ви навряд чи скажете тому, хто вам не подобається «так».

38

Привабливість, привабливість, красномовність … Ви володієте мистецтвом впливати на людей, їх рішення і життєву позицію. Ви вмієте давати стоять поради і знаєте, коли потрібно протягнути руку допомоги.

39

Ті, хто носить цей розмір взуття, зазвичай бувають життєрадісними натурами, з легким характером і позитивним настроєм. Ваш девіз – «живемо тільки раз». І багато хто може позаздрити вам…

40

Люди, які носять цей розмір взуття, досить впевнені в собі і знають, чого хочуть. У них здорова реакція на критику, вони вміють тримати себе в руках і в цілому залишатися холодними навіть в найбільш стресових ситуаціях.

41

Ви відноситеся до людей, які впадають із крайності в крайність: в один день ви вперто і продуктивно працюєте, а інший – готові весь день пролежати в ліжку.

42

Люди, які носять цей розмір ноги, відрізняються миролюбним характером. Вони не люблять сварки і уникають конфліктів, хоча, ніколи не стануть мовчати, якщо їх або їхніх близьких зачеплять.

За матеріалами