Ворожіння по колу Мішеля Нострадамуса! Перевірте його передбачення на собі!
Цікаво знати

Ворожіння по колу Мішеля Нострадамуса! Перевірте його передбачення на собі!

Мішель де Нострдам, відомий також як Нострадамус (14 грудня 1503 – 2 липня 1566) – французький астролог, лікар, фармацевт і алхімік, знаменитий своїми пророцтвами.

Протягом століть тлумачі бачать в пророцтвах Нострадамуса щось дуже дивне, що виходить за рамки простої випадковості. Однак минає час, і нові покоління виявляють нове розуміння раніше роз’яснених фраз.

Ми знайшли коло від Нострадамуса, яке дає відповіді на всіваші питання.

Закрийте очі, налаштуйтеся на питання і тицніть будь-яким предметом (але найкраще кільцем) в область кола. Число – це ваша відповідь.

Відповіді:

1 Так. Ви належите до тих людей, які не позбавляються цілковитого самовладання навіть у найважчих ситуаціях. Тому не відмовляйтеся відразу від проблем, у вас в запасі є витримка і терпіння. Вас чекає успіх. Не бійтеся довіряти собі і іншим.

2 Так. Але не сьогодні і не завтра. Хтось стоїть у вас на шляху і намагається сплутати всі карти. Не сприймайте його занадто серйозно. Але не можна і недооцінювати цей опір. Уникайте конфронтації. Намагайтеся знайти позитивне рішення проблеми.

3 – Так. Події найближчих днів перевершать всі ваші очікування. Якщо ви станете розсудливо використовувати свій запас енергії, а не почнете стріляти з гармати по горобцях, всі переваги виявляться на вашому боці. У будь-якому випадку майте терпіння і витримку як по відношенню до себе, так і до інших.

4 – Так. На даний момент вам, здається, пливе в руки удача. Тому немає ні найменшого приводу сумніватися в успішному результаті. Удача буде досить довго супроводжуватиме вас. Насолоджуйтесь цими щасливими тижнями.

5 – Абсолютно точно. На даний момент ви занадто багато уваги приділяєте думці інших, а тому трохи втрачаєте сприятливу ситуацію. Не зволікайте занадто довго, покажіть, що з вами тепер доведеться рахуватися. Невеликі тактичні ігри лише вводять в оману і йдуть на шкоду взаємній довірі.

6 – Все буде дещо складніше, ніж ви очікуєте. Ви виходите з неправильних передумов. Інші люди бачать це в зовсім іншому світлі. Тому вам вкрай необхідно вислухати добру пораду близької людини і не піддаватися оманливим надіям.

7 – Питання поки не вирішене. Дайте собі час і не забивайте голову ще не назрілими проблемами. Спробуйте насолодитися моментом. Все з’явиться пізніше. Якщо все це дуже хвилює вас, зверніться до допомоги магічного кола через тиждень.

8 – Обережно. Постарайтеся не вірити всьому, що вам говорять. Дотримуйтесь дистанції в певних справах. Сьогодні все навколо вас виглядає в більш вигідному світлі, ніж насправді. Будьте обережні, щоб потім не зазнати розчарувань.

9 – Без сумніву. Але без допомоги вам не обійтися. Поговоріть з хорошим приятелем про проблеми, що мучать вас. Він – особа незацікавлена ​​і дивиться на речі більш тверезо.

10 – Так. Але не давайте ввести себе в оману. Проявіть більше самовпевненості, тоді у вас все буде добре. В даний момент ви можете повністю покластися на свою інтуїцію. Вам не доведеться випробувати потім ні найменшого розчарування.

11 – Питання поставлене занадто рано. Не налаштовуйтесь остаточно і безповоротно на те, що ще не дозріло. Залиште час для сприятливого розвитку. Частіше поступайтеся. Вас будуть цінувати за це.

12 – Можливо. Так як все розвивається куди швидше і позитивніше, ніж ви собі уявляєте. Важливо тільки, щоб ви не намагалися справити враження незацікавленої особи. Зверніть увагу: хтось щиро бажає стати вашим другом.

13 – Все станеться не за планом. Ви дієте невпевнено. Це вводить в оману деяких ваших друзів. Вони вважають вас непередбачуваною особистістю, що явно не на вашу користь. Зруйнуйте цей імідж. Вас люблять більше, ніж ви думаєте.

14 – Все буде добре. Але лише в тому випадку, якщо ви самі виявите активність. Дозволено все, але тільки не зволікання. Візьміть ініціативу в свої руки і здивуйте всіх своєю діловитістю і багатством ідей.

15 – Так, ви можете покластися на своє щастя. Вас чекає несподіваний і сприятливий поворот долі. Зараз вам потрібно нічого не вигадувати, а тільки вичікувати. Поспішні дії поведуть вас в непотрібному напрямку і можуть пошкодити.

16 – Всі надії здійсняться. Але зовсім не так, як ви собі уявляли. Тому будьте готові до будь-яких змін, не налаштовуючи себе на єдину мету. Проявіть гнучкість і не відмахується від жодного аргументу.

17 – Все ще під питанням. Вам потрібно гарненько задуматися про свої бажання, адже ваші власні почуття ще не до кінця дозріли. Тому ви занадто багато чого очікуєте від іншої сторони. У найближчі дні все залишиться як і раніше. Однак деяка щаслива обставина зможе внести ясність у ваші справи. Уважно прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

18 – У вас можуть виникнути труднощі. Спочатку вам доведеться навіть пережити розчарування. Що, однак, зовсім не означає, ніби ваші шанси зведені до нуля. Зовсім навпаки: розчарування дасть поштовх позитивному розвитку. Ваше коло друзів збільшиться, стане добрішим і стабільним.

19 – Недовіра і злість поки ще далекі від вас. Але якщо ви не зумієте швидко позбутися від власних сумнівів, то багато зіпсуєте. Якщо удача обходить вас стороною, виною тому тільки ваша зайва скромність і невпевненість. Відкиньте їх в сторону! Будьте відкриті і доброзичливі в контактах з іншими людьми.

20 – Так. На даний момент вам, здається, пливе в руки удача. Тому немає ні найменшого приводу сумніватися в успішному результаті. Удача буде досить довгою.

21 – Так. Для остаточного досягнення мети залишилося докласти зовсім небагато зусиль. Дерзайте, ризикуйте – останній ривок, і у вас все вийде. Будьте уважні до тих речей, що відбуваються навколо вас, і пам’ятайте – випадковостей не буває.

Не сприймайте відповіді занадто близько до серця. Як кажуть, все що не робиться – на краще!

Матеріал підготовлено спеціально для coffeewithmilk.com.ua