Розумна дружина ніколи не відмовляє чоловіку в ліжку
Психологія

Розумна дружина ніколи не відмовляє чоловіку в ліжку

Стаття ця для тих, хто вважає сеkс важливою складовою свого життя.
Іншим можна не читати.

В жіночому журналі натрапила на питання одного чоловіка: чи служить виправданням те, що чоловікові дуже захотілося орального сеkсу, якщо він сходив до повії?

Дружина 10 років в цьому відмовляє…

Коменти звелися до наступного: навіщо взагалі виправдовуватися і нафіг таку дружину.

Я теж думаю, що нафіг.

Тому що жити треба з жінкою розумною і красивою. Решта – суцільні муки.

Адже відомо: “Якщо жінка до тридцяти не стала красунею, значить вона дурна”.

Говорячи про красуню, я не маю на увазі модельні дані, а маю на увазі жінку доглянуту. А розумна дружина ніколи чоловікові не відмовляє в сеkсі, оскільки розуміє – виконати її обов’язки погодяться інші. Якщо в шлюбі або в партнерському союзі не отримуєш фізичного задоволення – треба бігти.

Причин для невдоволення в сеkсі повно: партнер перестав ретельно за собою стежити, зледащів, у вас різні темпераменти. Є жінки, байдужі до сеkсу. Про чоловіків точно не знаю. Думаю, що теж, але вони, брехуни, не зізнаються. Або нестиковки в ліжку проявилися одразу, але ви закрили на це очі, аж надто хлопець (дівчина) був красивий (багатий, веселий, вільний і т.д).

Чекати, що щось зміниться на краще, нерозумно.

Звичайно, якщо вам захотілося “розбещеності” на пральній машині, а партнер вперто робить “це” в спальні, то просто візьміть і запропонуйте йому переміститися у ванну. Сам він про це не здогадається. Якщо чоловік (жінка) з радістю підхопив ініціативу – все в порядку, між вами панує гармонія. А ось якщо він кривиться і називає це збоченням – збирайте речі і несітесься геть з його будинку (або терміново діліть з ним квадратні метри). Зрозуміло, що пристрасність першого місяця спільного життя роками не втримати. Але якщо ваш чоловік (дружина) все рідше і більш неохоче займається сеkсом, про це варто як мінімум, замислитися і з партнером поговорити.

Якось у мене на прийомі був чоловік. Мучився каяттям, що став зраджувати дружині. Його зрозуміти можна: вдома вона не фарбувалася ( “Хочу відпочити!”) і недбало одягалася: “На роботу збирається – королева! А вдома Попелюшка. Я її більше не хочу…” – пояснює. Притягнув її на прийом. Дійсно, майже королева – модно одягнена, довгонога, симпатична. Навіть не віриться в розповідь про її улюблені домашні треники. Думаю, що у неї теж хтось завівся на стороні, тому що з нерозумінням і роздратуванням слухала мої доводи з приводу необхідності постійного спокушання чоловіка. У підсумку він завів коханку.

Чоловікам теж не варто розслаблятися.

Звичка ходити вдома по пояс голим (а фігура не Тарзана), не голитися по вихідним (а щетина вам не йде), забувати про компліментм дружині і загравання з нею (жінки ласі на ласкаві слова) охолоджує навіть найпалкіших жінок.

Якось виявилася в гостях у подруги, яка крутила шури-мури з інструктором з фітнесу. Її чоловік, який набрав за останню пару років кілограмів сорок, довірливо шепнув мені, сьорбаючи пиво: “Ленка хороша… Але, блін, холодна. Їй сеkс в принципі не потрібен”. “Угу, – подумала я про себе, – це з тобою їй сеkс не потрібен. Олена мегапристрасна жінка. Шкода, що ти такий лопух”. Подруга, до речі, з ним все ж розлучилася. “Шлюб для видимості – не для мене. Ми давно не подружжя і робити вигляд, що все в порядку, – огидно”, – вважає вона.

У сеkсі буває ще така проблема: чоловік, з яким ви тільки почали зустрічатися, гальмує, в ліжко вас не тягне. Місяць-другий проходить, а ви все ще в невіданні про його здібності.

Візьміть ініціативу в свої руки: “Поїхали до тебе?” Може, він тільки цього і чекав! А якщо знову “ні”, кидайте хлопця. З великим сумом хочу повідомити, що імпотентів повно навіть серед 30-літніх. Оцініть свого нового коханого чесно. Для довгих гармонійних сексуальних стосунків треба, щоб партнери відразу сподобалися один одному. Щоб відразу було дуже добре. Якщо після першої ночі ви не можете однозначно заявити “Він прекрасний!”, дайте чоловікові ще один шанс себе проявити і зробіть висновок. Якщо “не те”, розлучайтеся. Люди часто не підходять один одному чисто фізично (по запаху шкіри, звичкам, будовою тіла). Не обманюйте себе.

Якщо все було нормально, а ось через місяць чоловік забуксував, пристрасть зійшла нанівець, самі гальмуйте такий роман. Підіть на час в тінь, дайте йому розібратися в своїх почуттях.

Можливо, він зрозумів, що ви чекаєте серйозних стосунків, побачив вашу закоханість, а сам до такого повороту не готовий. Або ви не підходите йому за якихось іншими параметрами (у вас діти, живете з мамою, ви сильно старші за нього, освіченості не вистачає – та хіба мало ще чого!).

А може, ви просто задавили його чоловічу сутність своїми ініціативами (від цього сеkс страждає, чоловік не може залишатися пристрасним).

І наостанок: якщо ваш коханий (чоловік) дорікає вас в холодності (пристає після вашого 12-годинного робочого дня), в безініціативності в ліжку і невишуканості ласк – задумайтеся.

Відразу на двері не вказуйте. Постарайтеся виправитися.

Але і з нього запитаєте по повній! Щоб і він був готовий 24 години на добу, і щоб все, що описано на 1999 сторінках “Біблії сеkсу”, умів втілювати в життя.

Ось тоді це по-чесному!

Тоді ви справжня пара.

За матеріалами