10 дрібниць в жінках, які непривабливі для чоловіків
Цікаво знати

10 дрібниць в жінках, які непривабливі для чоловіків

1. Плітки.

Залиш це на подруг, не потрібно розповідати чоловікові всі плітки, чутки і скандали за участю твоїх знайомих і колег. Та й якщо він дізнається, що ти пліткарка, це йому не сподобається. Чому? Тому що це ознака власної невпевненості і низької самооцінки. Гідні люди не брешуть і не принижують інших.

2. Ти не даєш йому особистого простору.

Ти нав’язлива і це непривабливо. Може ти хочеш таким чином показати йому свої почуття, щоб він відчував себе бажаним, але йому потрібен час для себе, для своїх друзів і так далі – окремо від тебе. Причому це ніяк не применшує його почуттів до тебе. Навпаки, буде їм сприяти.

3. Занадто багато макіяжу.

Багато жінок переоцінюють значення косметики для чоловіків. Так, це допомагає підкреслити твої риси, але не перестарайся. Чоловік хоче побачити тебе справжню.

4. Ти не можеш бути собою.

Коли людина намагається когось копіювати або приховує себе, це видно. І це непривабливо. Які б свої недоліки ти б не хотіла приховати, головне – бути впевненою в собі і бути собою. Тоді і недоліки не будуть здаватися такими поганими.

5. Завищена самооцінка.

Впевненість важлива, але не надмірна. Самозакохані і зарозумілі хвальки нікому не подобаються.

6. У тебе немає драйву.

Напевно, ти хочеш чоловіка, у якого є амбіції і цілі в житті. Але такий хоче собі схожу дівчину і не буде з тією, єдина мета якої – знайти чоловіка.

7. Ти надмірно критикуєш свого колишнього.

Так, може тобі правда боляче і прикро за те, що він зробив, але не скаржся на це своєму новому чоловікові. Може ти хочеш запевнити його, що точно покінчила з минулими стосунками, але не таким чином. Негативні почуття – теж почуття. Краще зосередься на позитиві з новим.

8. Гра в занадто важкодоступну.

Це незріло. Ти повинна показати свій інтерес чоловікові, просто зберігай загадковість і не розкривався йому відразу. Будь в міру доступною і відкритою.

9. Ти зла по відношенню до інших жінок.

Може ти таким чином хочеш показати чоловікові, що ти нібито краща за інших. Але насправді все навпаки. Намагайся бути кращою, нікого не принижуючи, а домагаючись свого успіху.

10. Негативні вібрації.

Намагайся завжди залишатися на позитиві. Песимісти непривабливі, якою б гарною ти не була.

За матеріалами