Ніколи не спіть з дурними чоловіками: мудрі правила, які повинна затямити кожна жінка!
Мотивація

Ніколи не спіть з дурними чоловіками: мудрі правила, які повинна затямити кожна жінка!

Хочу поділитися спостереженнями, які я напрацьовувала протягом 5-х років.

У мене є свої правила. Я їх називаю своїм Кодексом коханки. Правила нескладні, їх дуже просто запам’ятати… але дуже важко дотримуватися.

1. Я ніколи не підтримую чоловіка, якщо він поливає брудом свою колишню (або ще теперішню) дружину. Зазвичай, переводжу тему на щось інше. Тут просте правило: якщо не любиш, то розлучайся. Нічого жити з людиною, яку ненавидиш. Інакше це просто така риса у чоловіка: говорити гидоти за спиною у людей. Впевнена, він буде говорити гидоти і про вас.

2. Ніколи не підлаштовуватися під чоловіків. Одного разу я намагалася бути такою собі кицею-мацицею і “стелитися” перед чоловіком. Ті стосунки були просто жахливими. Чоловік тоді маніпулював мною і розрив був дуже болючим. Все одно чоловіки цього не цінують і через якийсь час починають просто сприймають як належне.

3. Не афішуйте своїх стосунків. Навіть подруги нічого не знають про моє особисте життя. Ні, вони, звичайно, знають, що у мене є хтось, але я їм ні разу не показувала фотографії своїх чоловіків. Бо це їх не стосується.

4. Не вимагайте. Я ніколи не вимагаю похвали або подарунків. Адекватні чоловіки самі дарують подарунки і не для того, щоб “купити” мене. Ви завжди відчуєте різницю.

5. Квартира повинна бути ідеально чистою. Завжди! Якщо у вас адекватний чоловік, то він не буде зустрічатися із неохайною дівчиною та грязнулею.

6. У морозилці повинна бути заморожена піца (або щось інше на ваш смак). Я ще жодного разу не зустрічала чоловіка, який би не любив піцу. Навіть вміти готувати не потрібно. Запихаєте піцу в духовку…

7. Ніколи не спіть з дурними чоловіками. Від нерозумних чоловіків завжди можна чекати чого завгодно. У мене лише одного разу були стосунки з дурником. У результаті все закінчилося дуже сумно.

За матеріалами